שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

בנק דם טבורי

ככל שגברה המודעות והחשיבות שבשימור דם טבורי הוקמו מס' בנקי דם טבורי חלקם ציבורי וחלקם פרטי.לא פעם עולה השאלה מה ההבדל בין שימור בבנק דם פרטי לבנק דם ציבורי, יש חשיבות גדולה מעצם קיומן של 2 החלופות המאפשרות לקהל הרחב את יכולת הבחירה מי שמעוניין , יכול לאסוף ולשמר דם טבורי בבנק דם פרטי וכך למעשה להינות מהביטחון והשקט הנפשי שמנת הדם של ילדו נשמרת וזמינה אך ורק עבור משפחתו או לתרום את מנת הדם לבנק דם ציבורי ובכך לתרום לחברה ולמחקר בתחום.

יש מס' הבדלים בסיסיים בין בנק דם ציבורי לבנק דם טבורי:

* בבנק דם טבורי פרטי הדגימה שייכת ליילוד ולבני משפחתו  וכשיצטרכו אותה רק הם יהיו רשאים לקבלה בזמינות מיידית, לעומת בנק דם ציבורי , מנת הדם מיועדת לכלל האוכלוסיה בארץ ובעולם עבור אותם חולים הזקוקים להשתלת תאי גזע והמנה מתאימה להם.

* לגבי מידת ההתאמה של מנת הדם - בבנק דם פרטי ההתאמה של מנת הדם הטבורי לילוד הינה 100% התאמה, ואין סיכון של דחיית השתל. כמו כן יש סיכויים גבוהים להתאמה עבור קרובי משפחה בגלל היותם בעלי רקע גנטי דומה. לעומת בנק דם ציבורי , רק שליש מן החולים הזקוקים להשתלת תאי גזע ימצאו תרומה ממאגר בנק דם טבורי ציבורי.

*איסוף מנת הדם הטבורי- בבנק דם פרטי איסוף הדם נעשה בכל בתי החולים בארץ בזמינות מלאה בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה.לעומת בנק דם ציבורי שהתרומות נלקחות במס' מאוד מוגבל תלוי בשעות האיסוף ובמס' מצומצם של בתי חולים בארץ.

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות