שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

שאלות השוואתיות שכיחות בנושא דם טבורי

למה חשוב לפצל את הדגימה למס' חלקים נפרדים?

שמירה בחלקים נפרדים של דגימת תאי הגזע תאפשר שימוש רב פעמי במידת האפשר בדגימה. במידה ואין צורך בהפשרת כל הדגימה ניתן יהיה להפשיר רק את חלקה.
 
כמה זמן ניתן לשמור דם טבורי?

פרק הזמן המוכח מדעית לשימור דם טבורי הנו 20 שנה. יחד עם זאת, ההנחה המקובלת היא שפרק הזמן בו ניתן יהיה לאחסן את התאים בתנאי הקפאה העמוקה, הנו ארוך יותר.
 
חשוב לציין כי תאי גזע שהופקו ממח עצמות אוחסנו עשרות שנים ואיכות התאים לא נפגעה. סביר להניח שזה יהיה המקרה גם בנושא שימור תאי גזע מדם טבורי. כמו כן, לשיטת עיבוד הדם הטבורי (SEPAX / ידנית) אין כל השפעה על משך השימור האפשרי.
 
מה יקרה לדגימה ששמרנו לאחר 20 שנה?

במידה ותוכח באופן מדעי האפשרות ל שימור דם טבורי מעבר ל-20 שנה, תינתן ללקוחותינו האפשרות להאריך את תקופת הקפאת התאים בהתאם ובכפוף להסכם. כחברה המכבדת את עצמה, איננו מוכנים כיום להתחייב בגין טווח ההקפאה מעבר למה שמבוסס מדעית. נכון להיום כל התחייבות מעבר לטווח זה הינה גימיק שיווקי ללא כל אסמכתא מדעית.
 
מדוע חשוב להקפיא את הדם הטבורי באופן הדרגתי?

הקפאה הדרגתית ממוחשבת ומבוקרת של הדגימה למינוס ºC196 - היא החלק החשוב ביותר לאחר הפרדת התאים. התהליך הוא שקובע את איכותם וחיוניותם של התאים בהפשרה בעתיד.
 
השיטה המקובלת לתהליך ההקפאה היא באמצעות מכשיר ממוחשב המבצע הורדה הדרגתית של טמפרטורת הדגימה עד הגעה לטמפרטורת ההקפאה הסופית. במעבדות קריוסייב משתמשים בשיטה מתקדמת זו.
 
ישנן חברות בישראל אשר עדיין עושות שימוש במקפיא מכאני שבו "מפילים" את טמפ' הדגימה מטמפ' חדר למינוס 80 מעלות בבת אחת. בשיטה זו קיים חשש כי בעת הפשרת התאים עלולה להיות פגיעה באיכותם, בחיוניותם ובסיכויי הקליטה שלהם ולכן גם בסיכויי ההצלחה של ההשתלה.
 
מדוע חשוב שפוליסת ביטוח השתלות תאי גזע תהיה משפחתית?

למעלה מ 90% מהשתלות דם טבורי נעשו בין בני משפחה מדרגה ראשונה. ביטוח השתלות משפחתי המכסה את כל המשפחה מדרגת קרבה ראשונה הכולל כיסוי הוצאות ההשתלה והאיתור במקרה הצורך של דגימה חילופית וגם השתלה עצמית מעניק לכם הגנה פיננסית רחבה. ביטוח השתלות תאי גזע של הראל ללקוחות SCSI / קריוסייב מכסה את התינוק ובני המשפחה מדרגה ראשונה, כולל אחים/ות שיוולדו בעתיד.
 
שרות הכולל ביטוח השתלות לתינוק בלבד ולא ליתר בני המשפחה מדרגה ראשונה לא ייתן מענה אמיתי בעת.
 
מה היתרון בפיצול הדגימה לשני מקפיאים?

בפיצול הדגימה לשתי מקפיאים אתם מבטיחים לעצמכם שבמקרה של אסון בלתי צפוי במקפיא אחד ישמר חלק מהדגימה במקפיא האחר. 
 
 

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות