שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

השתלות דם טבורי


תאי גזע מדם טבורי נחשבים כבעלי תכונות יחודיות ומהווים מקור טוב להשתלות. בשל התכונות הטובות של תאי גזע "צעירים" הנאספים מדם טבורי שהנם תאים ראשוניים, ניתן לבצע השתלה של דם טבורי גם כאשר התאים הם בהתאמה חלקית למושתל.

מספר רב של מחלות, בינהן מחלות גנטיות וממאירות, ניתנות לטיפול באמצעות תאי גזע מדם טבורי.
איסוף ושמירת דם טבורי תאפשר במקרה הצורך חו"ח זמינות ונגישות לדגימת תאי גזע בעבור בני המשפחה במידה ותמצא התאמה ויוחלט על ידי הצוות הרפואי לבצע את ההשתלה מן התאים שנשמרו (ההתאמה לאדם שבלידתו נאספו הנה מלאה וכן קיימת סבירות של לפחות 25% להתאמה להורים ולאחים/יות).
תאי גזע מדם טבורי הנם בעלי יכולת התחדשות גבוהה, ויכולים לשמש גם בטיפולים מתקדמים המצויים כיום בחזית המחקר הרפואי (Cellular Therapy ).
כבר היום ניתן להסתייע בהשתלת תאי גזע ממקור דם טבורי בלמעלה מ 70 מחלות, בינהן סוגים שונים של לוקמיה, אנמיה, מחלות לב ועוד.
מחקר תאי גזע מעסיק היום את טובי המדענים בעולם במטרה לשפר את יכולת הריפוי והטיפול באמצעות תאים מופלאים אלה. בין יתר המחלות שבהן ניתן למצוא מחקרים מתקדמים בתאי גזע ניתן למנות מחלות כגון אלצהיימר, סוכרת. כמו כן, כבר היום קיימים מחקרים העוסקים ביצירה מחודשת וצמיחה של רקמות שונות כגון כלי דם, רקמות עצם וסחוס, רקמת כבד ועוד זאת במטרה לסייע לגוף להתגבר על מחלות ניווניות שונות.

שמירת דם טבורי יכולה להתגלות כמצילת חיים בעתיד עבור המשפחה, יתרונותיהם של תאי גזע מדם טבורי הנם רבים, ולפיכך ראוי לשקול בכובד ראש את סוגיה זו.

 

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות