שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

דם טבורי

דם טבורי (דם עוברי) הוא הדם הנותר בחבל הטבור ובשליה מיד עם סיום תהליך הלידה. בעבר דם חבל הטבור היה תוצר לוואי שנותר ללא שימוש לאחר הלידה זאת עד אשר מדע הרפואה חשף את עובדת היותו של דם טבורי מקור עשיר לתאי גזע מצילי חיים אשר בהליך פשוט ולא פולשני ניתנים לאיסוף, עבוד והקפאה.

תאי גזע המופקים מדם חבל הטבור שנאסף בלידה הנם כמובן בעלי התאמה גנטית מלאה לאדם שבלידתו נאספו, ובעלי סבירות התאמה גבוהה לכל אחד מבני המשפחה מדרגה ראשונה (בשיעור של לפחות 25% להורים, אחים ואחיות)

תאי גזע ממקור דם טבורי משמשים כבר היום להשתלות וטיפולים רפואיים מצילי חיים רבים (למעלה מ 70 מחלות ידועות בהן סוגים שונים של לוקמיה, מחלות של המערכת החיסונית, אנמיה וטיפולים בשריר הלב). כמו כן, המחקר הרפואי משקיע מאמצים רבים בפיתוח טיפולים מצילי חיים נוספים המבוססים על תאי גזע ממקור דם חבל הטבור.
תאי גזע מדם חבל הטבור הנם בעלי יתרונות רפואיים רבים.
מה ניתן לעשות עם דם טבורי לאחר הלידה ?
בפני ההורים שבדרך מספר אפשרויות להחלטה באשר למה יעשה בדם חבל הטבור בלידה הקרובה:
  1. שימור בבנק דם טבורי פרטי – דהיינו, איסוף, עיבוד ואיחסון תאי גזע ממקור דם טבורי באופן פרטי תמורת תשלום, דבר שיבטיח זמינות של דגימת דם טבורי עבור בני המשפחה, ועבורם בלבד, במקרה צורך להשתלה חו"ח.
  2. תרומה לבנק דם טבורי ציבורי / למחקר – במידה והמוסד הרפואי בו צפויה הלידה ערוך לאיסוף תרומות דם טבורי, ניתן יהיה לתרום את הדם הטבורי לטובת הכלל או למחקר בדומה לתרומת דם רגילה.
  3. להתיר לבית החולים להשליך את הדם למטמנה

צוות קריוסייב ישמח לעמוד לשירותכם בטל' 09-9519595, 24/7.

קראו עוד על יתרונות שימור דם חבל הטבור בקריוסל

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות