שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

היתרונות שבשימור דם טבורי

מחקרים מראים כי תאי גזע ממקור דם טבורי מסוגלים לרפא מגוון רחב של מחלות, ולכן הם ממליצים לנשים בהריון לבצע איסוף ושימור של תאים אלו, כך שאם מישהו מבני משפחתם יחלה במחלה קשה כלשהיא – יש סיכוי לא קטן כי יוכל להפיק תועלת רבה מתאי הגזע הללו

 שימור תאי גזע ממקור דם טבורי הינה אופציה חדשה יחסית עבור אישה בהריון, והיא נחשבת בעלת השלכות רפואיות חיוביות עבור היילוד כמו גם עבור קרובי משפחתו, במידת הצורך. הדם אשר נאסף מתוך חבל הטבור, נחשב לעשיר בתאי גזע, אשר נחשבים כ'תאי אב', היות ותאים אלו משמשים לבנין של רקמות איברים, דם, וכן של מערכת החיסון. בדומה למח עצם, תאי גזע ממקור דם טבורי יכול להוות בעתיד כטיפול רפואי הולם, כך שהוא מייצר התאמה גנטית מובטחת. על ידי איסוף ושימור דם טבורי, ואיכסונו בבנק לשימור דם טבורי מתאים, המשפחה מסוגלת לשמר את המקור הכל כך חשוב של תאי גזע אלו.

תאי גזע ממקור דם טבורי היו בשימוש כבר הרבה שנים כטיפול מונע לכ – 80 סוגים שונים של מחלות, כגון כל סוגי הלויקמיה, סוגי מחלות הסרטן למיניהם, וכן כשלי דם שונים. לאחרונה, מחקרים הראו כי לתאי גזע ממקור דם טבורי יש את הפוטנציאל לטפל במצבים קליניים כגון פגיעה מוחית וסכרת נעורים.

איסוף דם טבורי הינו תהליך פשוט, בטוח וללא כל כאב הדורש הוצאה של דם מתוך חבל הטבור מיד לאחר הלידה. אם אישה בהריון מחליטה לבצע איסוף ושימור דם טבורי מתוך חבל הטבור, היא תצטרך לפנות קודם לבנק דם טבורי עוד לפני הלידה כדי לדאוג לשמור לעצמה את כל העזרים הנדרשים לצורך ביצוע איסוף ושימור הדם הטבורי.

 

 

http://www.ahwatukee.com/community_focus/article_96a25a32-0314-11e0-ace7-001cc4c002e0.html

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות