שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

שיפור במצבה של אבבי לאחר השתלת תאי גזע ממקור דם טבורי

בגיל חצי שנה הילדה אבבי פל אובחנה עם בעיה במוחה, שנבעה ממחסור בחמצן שנגרם בזמן הלידה, הוריה השכילו לבצע איסוף ושימור דם טבורי בלידתה ובשל השתלת תאי גזע שעברה מצב מוחה השתפר באורח פלאי.

 

קטרין פל היא אמא שלא מוכנה לקבל 'לא'. במיוחד בהקשר לביתה אבבי, הצעירה מבין חמשת ילדיה וילדי בעלה וויליאם. בגיל חצי שנה גילו הוריה כי אבבי סובלת ממחסור חמור בחמצן במוחה, מה שנגרם לה במהלך לידתה. הנזק אובחן בהיקף של 3 מתוך 4 האונות שבמוחה של אבבי, והרופאים צפו כי התפתחותה תהיה לא רגילה.

למזלם, הוריה של אבבי החליטו לשמור תאי גזע ממקור דם טבורי של אבבי, ולכן הם רצו להפיק מכך תועלת. לאחר תקופה ארוכה של חיפושים אחר ניסיונות לרפא את ביתם, הם החליטו לפנות למחלקה הנוירולוגית שבה טופלה ביתם. 'שאלתי, התחננתי שיקשיבו לי שי משהו שאפשר לעשות עם דם טבורי כדי לסייע לאבבי'. קטרין לא אמרה נואש כאשר רופאיה בל אבבי משכו בכתפיהם, ופנתה אל המכון הלאומי לבריאות (ה – NIH) האמריקאי, אך גם שם נדחתה. 'כל מה שרציתי הוא שיעזרו לבתי באמצעות דם טבורי משלה', אמרה. כשהיא לא מוכנה לוותר, קטרין יצרה קשר עם ד"ר ג'ואן קורצברג מאוניברסיטת דיוק. 'ד"ר קורצברג אמרה לי שבגלל שאספתי דם טבורי של אבבי בעצמה, ובשל הנכונות להביא אותה לצפון קרוליינה, אז היא תהיה מוכנה לערוך את ההשתלה בעצמה'. למרות שהרופאים לא הבטיחו דבר, לדברי  אמה של אבבי, היא כבר רואה שיפור.

 

http://www.cordblood.com/cord_blood_banking_with_cbr/realpeople_realstories/abbypell/index.asp

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות