שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

שימור דם טבורי: כל מה שצריך לדעת כדי לקבל החלטה


בכתבה מובאת דעה לגבי איסוף ושימור תאי גזע ממקור דם טבורי, תוך מתן דגש על הקונפליקטים שמלווים כל זוג לפני קבלת החלטה חשובה שכזו

קראתי ולמדתי את כל מה שנמצא בלב העניין של שימור תאי גזע ממקור דם טבורי ומסביבו. אני יודע שזה צעד נכון לעשות ושזו הזדמנות חד פעמית לשמור תאי גזע שכאלו, עבור שימוש עתידי. זאת אומרת, אנשים מביאים לפעמים ילד נוסף רק כדי ליהנות מהדם הטבורי שלו לילד אחר שכבר יש לו. אך תמיד מופיעה הדילמה הכרוכה בעלות הגבוהה שלזה, לעומת הסיכוי להשתמש בדם טבורי זה.
פעם אחת רציתי להעלות על כתב את כל העובדות הטהורות הקשורות לשימור דם טבורי. אז הנה כמה נקודות שחשוב לי להבהיר על שימור תאי גזע ממקור דם טבורי:
מהו דם טבורי? זהו מה שנשאר מחבל הטבור ומהשיליה מהשיירים של הלידה, מה שנזרק בדרך כלל. זהו דם שעשיר בתאי גזע שיודעים לייצר דם, מה שיכול להיות אפקטיבי בהשתלות עבור חולים בלויקמיה, לימפומה ועוד המון מחלות קשות אחרות.
איך מתבצע איסוף דם טבורי? התהליך הוא פשוט, ללא כאב ובדרך כלל נמשך זמן קצר. זה לא מפריע למהלך הלידה והוא אפשרי גם בלידה וגינאלית וגם בלידה קיסרית. המיילדת תשתמש בכמה כלי ניתוח פשוטים על מנת לאסוף את הדם מחבל הטבור לאחר שהוא נחתך וכל הוא נאסף לתוך שקית איסוף ייעודית.

 


http://blogs.babble.com/being-pregnant/2011/06/24/cord-blood-banking-101-everything-you-need-to-know-to-make-your-decision/

 

 

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות