שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

החלימה מלוקמיה קשה

 

ג'קלין מספרת: "בגיל 15, אוקטובר שנת 1998, אובחנתי כסובלת מלוקמיה מיאלואידית חריפה. הייתי אז בשנה השנייה של לימודיי בתיכון. עקב ההתפחות המהירה של המחלה נאלצתי לעבור טיפולים של כימותרפיה במשך שישה חודשים!!!, דבר אשר גרם לנשירה של כל השיער שלי ולכן התביישתי ללכת לבית הספר ולצאת מהבית."

ג'קלין עברה שישה חודשי טיפולים כימותרפיים והיה נראה כי המחלה לקראת סופה. אך לקראת סיום הטיפולים, ג'קלין הבחינה כי ישנן נקודות אדומות קטנות על פני העור שלה. הדבר עורר את חשדם של הרופאים אשר מיהרו לקחת דגימת ביופסיה מאחת מהנקודות. התוצאות העגומות לא איחרו לבוא- הימצאות של של תאים סרטניים, המעידים כי  המחלה חזרה. הוחלט כי טיפול כימותראפי לבדו לא יעזור והפתרון היחידי האופטימלי הינו השתלת תאי גזע.  במשפחתה של ג'קלין הוחל בחיפוש מאסיבי אחר תורם , לאחר שלא נמצא תורם מתאים במשפחה.

לאחר חיפוש אינטנסיבי של מספר חודשים נמצאו שתי התאמות שונות של תאי גזע ממקור דם טבורי היכולות להיות הולמות עבורי ג'קלין.  לאחר בירור מעמיק התברר כי שתי הדגימות מתאימות ונס מתחולל באוויר. בשנת 1999, בגיל 16, עברה ג'קלין את ההשתלה בהצלחה והחלימה ממחלתה. היא שבת לבית הספר, בבטחון מלא ,עם שערה שלה על ראשה.

 

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות