שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

סיפור על חיים שניצלו בזכות תאי גזע ממקור דם טבורי

בכתבה מובא סיפור על שני ילדים שסבלו ממחלה חמורה ונדירה הגורמת לכשל חמור במערכת החיסון של גופם, אך בשל הועבדה שעברו השתלת תאי גזע ממקור דם טבורי – חיי שני הילדים ניצלו

 היתרונות שברפואה ובטכנולוגיה מצליחים להציל חיים שבמקרים אחרים היו פשוט מתים ממחלות או מכשלים רפואיים. בכ שנה, יותר ויותר ילדים מצליחים לשרוד מחלות קשות ונאבקים על חייהם כדי לחזור לקו הבריאות, וזאת בעזרת תאי גזע ממקור דם טבורי. דם טבורי נמצא בתוך חבל הטבור ונשמר מיד לאחר הלידה של התינוק. מאחר והדם מכיל תאי גזע, כמות גדולה של מחלות ושל כשלים מטופלים בהצלחה ואפילו נרפאים לאחר ההשתלה. הורים כיום מעדיפים לבצע איסוף ושימור של דם טבורי, כך שבמקרה וילדם יהיה חולה – הוא ייהנה מיתרון בזכות העובדה ששמור לו דם טבורי משלו.

לאחרונה דווח על מקרה מעורר השראה של אשלי וקלווין ג'. ממדינת מרילנד. שני ילדים אלו נולדו עם כשל חיסוני חמור מאחוד (SCIDS), אשר בדרך כלל גורם למוות, מאחר והמערכת החיסונית של הגוף אינה מצליחה להדוף את החיידקים שבמקרים אחרים נחשבים ללא מזיקים. תוחלת החיים הצפוייה לילדים הסובלים מכשל חיסוני מסוג זה הינה שישה חודשים, בקירוב. למרות זאת, שני הילדים, אשלי וקלווין, עברו השתלת תאי גזע ממקור דם טבורי, וזה היה מה שלמעשה הציל אותם ממוות בטוח.

 

http://www.compleatmother.com/cord-blood/stories.shtml

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות