שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

לפני הלידה

הצטרפות לשירות

הצטרפות לשירות איסוף ושימור דם טבורי בקריוסייב יכולה להיעשות בכל רגע עד הלידה עצמה (כולל ביום הלידה כאשר כבר הגעתם לבית החולים בו תהיה הלידה). יחד עם זאת, היות ויום הלידה הנו יום גדוש אירועים והתרגשות, אנו ממליצים להסדיר את הרישום לשירות עד השבוע ה 36 להריון במיוחד אם ברצונכם לשמור את רקמת חבל הטבור (ממנו ואילך לידה יכולה להתפתח בכל רגע), במטרה שתגיעו לבית החולים כאשר אתם מצויידים בערכת האיסוף מראש.
 
ההצטרפות לשירות כרוכה בהליך פרוצדורלי פשוט הכולל מילוי טפסי הרשמה והעברת תוצאות בדיקות דם מסוימות של היולדת מתקופת ההריון. הליך הרישום המהיר הראשוני יכול להיעשות בפקס, מייל או טלפון, ולאחריו תסופק ערכת איסוף הדם. טפסי המקור יועברו לאחר מכן.
 
קבלת הערכה לאיסוף הדם הטבורי
 
איסוף דם טבורי ורקמת חבל הטבור נעשה על ידי המיילדת בבית החולים, באמצעות ערכה יעודית של קריוסייב המסופקת לביתכם על ידי שליח מיד לאחר ההרשמה לשירות. לקוחות המעוניינים בכך יוכלו להגיע למשרדי החברה ולקבל את הערכה במקום.
 
בדיקות לדם האם

עגבת,
צהבת B,
צהבת C,
Img + Igg) CMV )
HIV (איידס)

 


תוצאות בדיקות אלו מועברות לקריוסייב על-ידי האישה או רופא הנשים שלה כחלק מתהליך ההרשמה לשירות
. רוב הבדיקות נעשות באופן שגרתי במהלך כל הריון.

במידה שאחת התוצאות של בדיקות אלה חיובית, ימליץ רופא המשפחה על עריכת בדיקות אימות. חשוב לציין כי לא בכל מקרה של תוצאה חיובית באחת או יותר מהבדיקות ימנע תהליך עיבוד ושימור הדם הטבורי (שאלות נוספות בנושא זה יש להפנות למוקד שירות הלקוחות של החברה).

 

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות