שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

החברה

קריו סייב ישראל – הנציגות של חברת קריו סייב אירופה בישראל הוקמה באוקטובר 2001 והייתה הראשונה בישראל להציע שירותי איסוף, עיבוד ושימור תאי גזע שמקורם דם טבורי באופן פרטי. החברה מונה כיום אלפי לקוחות המשמרים דם טבורי במעבדותיה, והיא המובילה בתחומה בישראל. 

לקריוסייב הסכם עם מעבדות לעיבוד ושימור תאי גזע – עם חברת Cryo-Save, שהינה הגדולה והמובילה באירופה בעיבוד ושימור דם טבורי ומעבדתה ממוקמת בנייל (בריסל) בבלגיה. הלקוחות הינם הנכס העיקרי של החברה כאשר המודל הכלכלי של החברה דומה לזה של חברת ביטוח. 
 
חזון החברה -  חברה המאגדת בתוכה סל שירותים רפואיים, משפרי איכות חיים ומצילי חיים הניתנים על בסיס טכנולוגיות רפואיות מתקדמות של תאי גזע במחירים הנגישים לכל כיס.
 
קריו סייב ישראל מאגדת בתוכה מספר שירותים להפקת ושימור פרטי של תאי גזע ממבוגרים, זאת בנוסף לאיסוף ושימור דם טבורי, ממקורות שונים:
 
עוצמה פיננסית - מאחורי קריו סייב עומדים משקיעים פיננסיים בינלאומיים בעלי חוסן כלכלי שאינו תלוי בפעילות המשק הישראלי. כמו כן, פלטפורמת הלקוחות שנבנתה בישראל והמונה כבר היום אלפי לקוחות, מעניקה לחברה חוסן כלכלי המסיר כל איום אפשרי על קיומה של החברה. לחברת קריו סייב אירופה בה מעובדות ונשמרות הדגימות מעל 200 אלף לקוחות ב 37 מדינות, החברה נסחרת בשתי בורסות באירופה ונחשבת לחברה הגדולה ביותר באירופה ואחת הגדולות בעולם.
 
עוצמה מדעית - החברה מגובה בידע המדעי של Cryo-Save שהינה החברה הפרטית הגדולה באירופה בתחום שימור דם טבורי ומחקר תאי גזע (שבין בעלי מניותיה נמנית חברת הביטוח הבלגית Mercator)

השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות