שימור דם טבורי

יש לכם הזדמנות חד פעמית להעניק למשפחתכם בטחון ביולוגי גנטי - התקשרו עכשיו.

סיפורי השתלות


העובר הנבחר

הכתבה המובאת להלן פורסמה בידיעות אחרונות ומספרת את סיפור השתלת הדם הטבורי של עומר חסון


הסיכוי האחרון

מהיום שנולד אמיתי, בנם של שרון ויבין, התרוצצו הוריו בין רופאים שאבחנו תסמונות ומומים שונים, לכאורה ללא קשר ביניהם. התעקשותם של ההורים לרדת לשורש הבעיה הביא לאבחון הוודאי שאמיתי חולה במחלה גנטית נדירה בשם פנקוני אנמיה. תסמונת זו גורמת לאנמיה קשה ופגיעה במערכת החיסון, ומביאה לרוב למוות בגיל צעיר מאוד. שרון ויבין לא התייאשו והחלו במירוץ כנגד הזמן כדי להביא לעולם ילד נוסף בהליך חדשני שנוסה רק פעמים ספורות בעולם, שיהיה תואם גנטי מושלם לאמיתי. לאחר מסע ארוך ומייסר, הביאו לעולם בת בריאה. תרומת הדם הטבורי שנלקחה ממנה, הצילה את חייו של אמיתי.


השתלת תאי גזע ממקור דם טבורי מוצלחת בין אחים הביאה להחלמתו של האח הגדול ממחלת דם קשה

הורים בהם אובחנה נשאות למחלת דם קשה (sickle cell trait) נעזרו בהפריית מבחנה להולדת בנם הנוסף, בתקווה של יהיה חולה במחלה קשה זו. משהחליטו לבצע שימור דם טבורי ואיסוף תאי גזע הנמצאים בכמות גדולה שם, יוכלו כך באמצעות בדיקות של התאמת רקמות, להשתמש בדם טבורי זה לשם סיוע במחלתו של האח הגדול


דם חבל הטבור הייתה תקוותו האחרונה של דאלאס

הילד דאלאס החלים משיתוק מוחין לאחר השתלת תאי גזע שנאספו בלידתו מדם חבל הטבור.


שיפור במצבה של אבבי לאחר השתלת תאי גזע ממקור דם טבורי

בגיל חצי שנה הילדה אבבי פל אובחנה עם בעיה במוחה, שנבעה ממחסור בחמצן שנגרם בזמן הלידה, הוריה השכילו לבצע איסוף ושימור דם טבורי בלידתה ובשל השתלת תאי גזע שעברה מצב מוחה השתפר באורח פלאי.


הפעוטה שהעניקה חיים לאביה

הגיהינום הפרטי של יאן-וילם דה-הופ (34) מהולנד החל דווקא בירח הדבש שלו, לפני שמונה שנים. ביולי 94', לאחר שנישא לאהובת נעוריו, אימקה (29), נסעו בני הזוג לחופשה בטנריף. אבל הנופש המיוחל, שעליו חלמו זמן רב, הפך לסיוט. בחוץ שרר חום של 35 מעלות, אך דה-הופ שכב בחדרו שבמלון כשהוא קודח מחום ומתייסר בכאבים. בשלב הזה הוא עדיין לא היה מודאג: "הרבה אנשים חוטפים משהו כשהם בחופשה", חשב לעצמו, "יש לי סתם מזל רע".


סיפור של חיים סיפור של תקווה- משפחת הנדרסון

ג'ולי ויונתן הנדרסון הורים לניקולס בן הארבע, משפחה רגילה עם היסטוריה רפואית רגילה ללא מחלות סרטן או מחלות מסכנות חיים אחרות במשפחה התעוררו בוקר אחד במאי 2001 למציאות חדשה.

ניקולס בן הארבע התעורר עם עם נפיחות בבלוטות הלימפה.  וג'ולי קיבלה את ההודעה המשמחת שהיא בהריון ואמורה ללדת בסביבות מרץ 2002 בן לו העניקו ההורים את השם נתנאל.השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם


קריוסייב ישראל
כתובת משרדנו
אזור התעשייה פולג, נתניה 4250420
ת.ד. 8264
מוקד טלפוני
09-9519595 , זמין 24 שעות ביממה
דוא"ל
info@cci.co.il
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות