אחרי הלידה

העברת ערכת איסוף הדם למעבדה

לאחר שלקח מכם את ערכת איסוף הדם הטבורי, יעביר אותה נציג החברה לחברת המשלוחים הבינלאומית אשר תעביר את את הדגימה לעיבוד ושימור במעבדת קריו סייב באירופה.

עיבוד הדגימה

עם הגעתה למעבדה תעבור מנת הדם תהליך להפקת תאי הגזע והכנתם לשימור בהקפאה. בתהליך יופרדו תאי הגזע מיתר מרכיבי הדם, וכן יערכו בדיקות לשלילת זיהומים בדגימה. העיבוד יעשה באמצעות מכשיר ה SEPAX במעבדת קריו סייב. לאחר העיבוד יחל הליך ההקפאה המבוקר של הדגימה באמצעות המקפיא הממוחשב שבסיומו תאוחסן הדגימה בשתי שקיות הקפאה יעודיות בשני מקפיאי חנקן נוזלי (פאזה גזית) המיועדים לכך.

השלמת פרטים לצורך ביטוח השתלות

מספר ימים לאחר הלידה יעשה תהליך של השלמת פרטי זיהוי לתינוק וליתר בני המשפחה (שם, מין, ת"ז) וכן השלמת כל יתר הפרטים הנדרשים לצורך החלת ביטוח ההשלות של הראל אשר נכנס לתוקף מיד עם קבלת תוצאה חיובית לעיבוד הדגימה.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

נגישות העסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות, כולל מעליות ומעברים עם עבירות לכיסא גלגלים, וחניה לנכים.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.