בזמן הלידה

איסוף הדם הטבורי

ביום הלידה עליכם לקחת עמכם את ערכת איסוף הדם שקיבלתם לבית החולים. יש ליידע את המיילדת כי עליה לבצע איסוף דם טבורי. בתום הלידה, לאחר סגירת חבל הטבור, תבצע המיילדת את האיסוף אשר אינו כרוך בכאב או אי נוחות כלשהי לאם או לתינוק. הליך האיסוף אורך זמן קצר (מספר דקות בודדות).

סימון ואריזת מנת הדם

לאחר איסוף הדם הטבורי תסומן מנת הדם באמצעות מדבקות הסימון אשר סופקו מראש עם הערכה (או מולאו ידנית במקרה של ערכת חירום). מנת הדם תיארז בערכת האיסוף על פי ההנחיות בדפי ההסבר המצורפים לערכה.

איסוף הערכה על ידי נציג החברה

לאחר הלידה תימסר הערכה ליולדת או למלווה אשר יזמנו את נציג קריוסייב לאסוף את הערכה ולהעבירה למעבדת החברה בחו"ל לצורך עיבוד ושימור תאי הגזע. בכדי להזמין את נציג החברה יש להתקשר למוקד השירות של החברה בו קיים מענה אנושי 24 שעות ביממה בכל ימות השנה. נציג החברה יגיע לאסוף את הערכה מבית החולים בתוך מספר שעות (לידה בשעות היום – תוך 4 שעות, לידה בשעות הערב/לילה –הערכה תיאסף למחרת בשעות הבוקר)

כמה זמן יכול לשהות הדם בערכה ללא טיפול?

דגימות נאספות מהמעבדה תוך מספר שעות מרגע הלידה ומעובדות במעבדות קריו סייב באירופה תוך 24 עד 48 שעות. דגימות בטמ"פ החדר לא ניזוקות בטווח של עד 72 שעות.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

נגישות העסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות, כולל מעליות ומעברים עם עבירות לכיסא גלגלים, וחניה לנכים.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.