לפני הלידה

הצטרפות לשירות

הצטרפות לשירות איסוף ושימור דם טבורי בקריוסייב יכולה להיעשות בכל רגע עד הלידה עצמה (כולל ביום הלידה כאשר כבר הגעתם לבית החולים בו תהיה הלידה). יחד עם זאת, היות ויום הלידה הנו יום גדוש אירועים והתרגשות, אנו ממליצים להסדיר את הרישום לשירות עד השבוע ה 36 להריון במיוחד אם ברצונכם לשמור את רקמת חבל הטבור (ממנו ואילך לידה יכולה להתפתח בכל רגע), במטרה שתגיעו לבית החולים כאשר אתם מצויידים בערכת האיסוף מראש.

ההצטרפות לשירות כרוכה בהליך פרוצדורלי פשוט הכולל מילוי טפסי הרשמה והעברת תוצאות בדיקות דם מסוימות של היולדת מתקופת ההריון. הליך הרישום המהיר הראשוני יכול להיעשות בפקס, מייל או טלפון, ולאחריו תסופק ערכת איסוף הדם. טפסי המקור יועברו לאחר מכן.

קבלת הערכה לאיסוף הדם הטבורי

איסוף דם טבורי ורקמת חבל הטבור נעשה על ידי המיילדת בבית החולים, באמצעות ערכה יעודית של קריוסייב המסופקת לביתכם על ידי שליח מיד לאחר ההרשמה לשירות. לקוחות המעוניינים בכך יוכלו להגיע למשרדי החברה ולקבל את הערכה במקום.

בדיקות לדם האם

• עגבת,
• צהבת B,
• צהבת C,
• Img + Igg) CMV )
• HIV (איידס)

תוצאות בדיקות אלו מועברות לקריוסייב על-ידי האישה או רופא הנשים שלה כחלק מתהליך ההרשמה לשירות. רוב הבדיקות נעשות באופן שגרתי במהלך כל הריון.
במידה שאחת התוצאות של בדיקות אלה חיובית, ימליץ רופא המשפחה על עריכת בדיקות אימות. חשוב לציין כי לא בכל מקרה של תוצאה חיובית באחת או יותר מהבדיקות ימנע תהליך עיבוד ושימור הדם הטבורי (שאלות נוספות בנושא זה יש להפנות למוקד שירות הלקוחות של החברה).


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

נגישות העסק

העסק מונגש לבעלי מוגבלויות, כולל מעליות ומעברים עם עבירות לכיסא גלגלים, וחניה לנכים.

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.